NOTATER FRA MIN HAGEGALE VERDEN
Du og du! Så herlige bilder :DUtrolig godt å se ekorn! Det så bra fornøyd ut med hjemmelaget mat ja, mine pleier jo å elske dette :)
Flotte bilder av ekorn som spiser fuglemat. Hjemmelaget mat ser ut til å være noe de setter pris på.Ha en fortsatt fin fuglematedag med ekorn!
Artig bildeserie!
Hi-hi! Ble nesten ekorn i bur, det.
Kjempefine bilder av den lille akrobaten!
Om fuglene fikk konkurranse i matfatet, fikk du sannelig en flott bildeserie!
Takk for det alle sammen!:)Ja, det er en artig liten skapning det ekornet. Den er en akrobat ja, men kommer seg til maten uansett enten den er i "bur" eller ikke.
Morsomme bilder av ekornet:)Du er heldig som har ekorn i hagen. I hagen her er det veldig sjelden vi ser ekorn.
Gleder meg til å komme på hytta, kanskje jeg også får fanget et ekorn til linsen. Du tar så flotte bilder. Ha en god helg.
Hei, Utrolig bra bilder. Hvordan lager du meisebollerne? Mvh Mette
Du og du! Så herlige bilder :D
SvarSlettUtrolig godt å se ekorn! Det så bra fornøyd ut med hjemmelaget mat ja, mine pleier jo å elske dette :)
Flotte bilder av ekorn som spiser fuglemat. Hjemmelaget mat ser ut til å være noe de setter pris på.
SvarSlettHa en fortsatt fin fuglematedag med ekorn!
Artig bildeserie!
SvarSlettHi-hi! Ble nesten ekorn i bur, det.
SvarSlettKjempefine bilder av den lille akrobaten!
SvarSlettOm fuglene fikk konkurranse i matfatet, fikk du sannelig en flott bildeserie!
SvarSlettTakk for det alle sammen!:)
SvarSlettJa, det er en artig liten skapning det ekornet. Den er en akrobat ja, men kommer seg til maten uansett enten den er i "bur" eller ikke.
Morsomme bilder av ekornet:)
SvarSlettDu er heldig som har ekorn i hagen. I hagen her er det veldig sjelden vi ser ekorn.
Gleder meg til å komme på hytta, kanskje jeg også får fanget et ekorn til linsen. Du tar så flotte bilder.
SvarSlettHa en god helg.
Hei, Utrolig bra bilder. Hvordan lager du meisebollerne?
SvarSlettMvh Mette